Садівник-городник > Своїми руками > Ледачі грядки для багатого врожаю на вашій ділянці

Ледачі грядки для багатого врожаю на вашій ділянці

Ледачі грядки

Про те, що таке ледачі грядки на ділянці ми поговоримо сьогодні.

У сучасному світі темп життя став набагато інтенсивнішим і з кожним роком все набирає обертів. Постійний цейтнот закрутив жителів мегаполісів, яким вже не вистачає часу ні на що.


Чи можна говорити про те, що для отримання більшості фруктів і овочів люди все рідше вирощують їх самостійно і все частіше просто йдуть за ними в супермаркети. Але наскільки такі овочі та фрукти корисні?

Ледачі грядки як спорудити

Не секрет, що більшість цитрусових обробляються спеціальним розчином, щоб під час перевезення їх шкірка зберігала свою пружність і колір, це ж стосується і овочів.

У забігах за натуральністю люди втрачають голову, а варто просто почати зі своєї дачної ділянки! Город повинен приносити задоволення, а не поневолювати. Дачне життя може бути в радість, якщо правильно вести городнє господарство.

Лінивий город - це рішення не тільки для вічно поспішаючих городян, але і для завзятих дачників, які ламають голови в пошуках рецепта для отримання великого врожаю.

Весь секрет в правильних грядках для ледачого городу!

Ледачі грядки на городі

Почнемо з того, що кожна грядка повинна бути огороджена. При створенні бордюрів із дерева для грядок, бур'яни не потрапляють на них, що значно полегшує роботу городників.

Бур'яни варто використовувати як рослиннt добриво, необхідно зрізати серпом траву і покрити їй гряду з паростками, що вже пробилися - це називається мульча. Такий метод захищає рослини від сонця, бур'янів і дає додаткове харчування. Замість рослинної мульчі можна також використовувати тирсу або солому - вони не дадуть бур'янам пробиватися між рослин.

Грядки не потрібно постійно копати. Протягом трьох років поверхневе розпушування, замість звичних перекопів, створить структурний грунт. Це дозволить насінню простіше і швидше проростати, а наявність в землі останків рослин буде служити натуральним прикормом.

робимо ледачі грядки

Для ледачих гряд прекрасно підійде система крапельного поливу. Таку систему можна купити в магазині або зробити самостійно. Для виготовлення системи необхідно підібрати довгі шланги або силіконові трубки, в яких необхідно виконати отвори по всій довжині, прикопати трохи в землю і підключити до крана з водою.

Розташовувати крапельний полив слід по центру гряди, між рослинами. З такою системою городник забуде про існування важких лійок і, приїжджаючи на ділянку, досить буде просто включити воду на деякий час.

Ледачі грядки порятунок для дачника

Правильні ледачі грядки грають важливу роль при отриманні багатого врожаю. Вони точно допомагають раціонально використовувати територію ділянки, економлять працю і здоров'я. До зустрічі!

Ледачі грядки це завжди задоволення

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *