Ледачі грядки для багатого врожаю на вашій ділянці

Ледачі грядки

Про те, що таке ледачі грядки на ділянці ми поговоримо сьогодні.

У сучасному світі темп життя став набагато інтенсивнішим і з кожним роком все набирає обертів. Постійний цейтнот закрутив жителів мегаполісів, яким вже не вистачає часу ні на що.

Створюємо грядку, яку не потрібно буде перекопувати!

Грядка без перекопування

1. Грядки повинні знаходитися на освітленому місці, з півночі на південь. При такій орієнтації рослини будуть менше притіняти одна одну, так як вранці і ввечері сонце освітлюватиме гряду з боків, а вдень сонце високо.

Ароматизатори для будинку своїми руками

Ароматизатор своїми рукамиЗатишок в домі ... Для кожного з нас у цих словах таїться різний зміст. Для когось це шикарна обстановка, для інших - наявність разносолів та інших страв, але для всіх разом - приємний запах.

Саме від запаху, в першу чергу, залежатиме наше сприйняття того чи іншого житла. І для того, щоб у вашому домі завжди приємно пахло, зовсім не обов'язково використовувати купу дезодоруючі препарати. Створити затишок можна за допомогою натуральних ароматизаторів, створених своїми руками.

Робимо водоспад на дачі своїми руками: покрокова інструкція

Водоспад на дачі своїми руками

На ділянці заміського будинку або дачі з кожним разом дедалі популярнішими стають куточки з водоспадами, водоймами і фонтанами. Внести розмаїтість на дачну ділянку можна за допомогою самостійно виготовленого водоспаду. Шум струмуючої води допоможе відпочити, розслабитися від міської суєти.

Як використовувати печворк в інтер’єрі дачного будинку

Печворк — клаптикове шиття

Клаптева бабусина ковдра, веселий килимок, строкаті накидки на старих кріслах, зшиті з різнокольорових шматочків тканини. Речі, які знайомі всім.

А ось про техніку їх виконання — печворк — знають далеко не всі. Мабуть, варто з нею познайомиться ближче і навіть подружитися, щоб наповнити свій дачний будинок теплом, затишком, чимось рідним і дитячим.

Садові меблі: комплект з пнів своїми руками

Садові меблі своїми руками з пнів

Комплект оригінальних садових меблів обійдеться вам практично задарма, якщо для їх виготовлення ви використовуєте звичайні пні, що залишилися після розпилу дров, після корчування старих яблунь, інших засохлих дерев.

Високі грядки своїми руками: розташування, розміри, матеріали

висока грядка своїми руками фото

З кожним роком збільшується число шанувальників високих грядок, безліч варіантів назв яких говорять самі за себе про якісний зміст: теплі, компостні, підняті гряди.

Ставок на дачі і в саду своїми руками дешево та швидко

ставок на дачі своїми руками

Спорудити ставок на дачній ділянці — одна з цікавих ідей, з приводу якої рано чи пізно замислюються багато володарів заміських будинків.

Але як його спорудити, знають не всі. Деякі вважають, що зробити ставок на дачі своїми руками складно і дорого. Зараз ми дізнаємося, як перетворити свою мрію в реальність і розглянемо кілька бюджетних і нескладних варіантів.

Як зробити грядку під огірки

як підготувати грядку під огірки

Огірки — рослини теплолюбні. Від середньодобової температури великою мірою залежить схожість насіння, нормальний розвиток рослин і активність їх плодоношення. Вирішити проблему перепаду температур цілком можна своїми силами, знаючи як зробити грядку під огірки. Може бути попрацювати доведеться трошки більше, але витрачений час незабаром окупиться прекрасним урожаєм.

Поради, як зробити парник для огірків

парник для огірків своїми руками

Навесні, коли приходить пора висаджувати розсаду огірків, а ночами ще бувають заморозки, парник — найнеобхідніша річ на городі. Та й при зливах, і градах, туго доведеться будь-якій культурі. Тому кожен городник замислюється над питанням, як зробити парник для огірків.

Як приготувати садовий вар своїми руками

приготування садового вару

Садовий вар — це нерозчинна у воді тягуча речовина, призначена для нанесення на «рани» (зрізи) дерев. Ця суміш захищає ділянку зрізу гілки або стовбура дерева (або ж рани, ураженої паразитами або комахами) від грибків і бактерій, запобігає витіканню соку, захищає від шкідників і комах.