Як позбутися від дротяників на своїй ділянці

Як позбутися дротяника на городі

Як позбутися від дротяників? Це питання цікавить багатьох городників.

Проволочник це доросла личинка жука-щелкуна. Весь цикл розвитку у цих жуків займає п'ять років. Спочатку навесні самка відкладає яйця і з них виводяться личинки, які в перший рік харчуються

Павутинний кліщ на огірках Методи боротьби

Методи боротьби з павутинним кліщем на огірках

Методи боротьби з павутинним кліщем на огірках:

* Лікування від павутинного кліща починається з промивання (можна замінити обприскуванням, оскільки помити колючі огірки практично

Обробка смородини від шкідників у весняний період

обробка смородини навесні від шкідників

На початку садово-городнього періоду дуже важливо оцінити всі свої насадження, щоб своєчасно виявити можливі проблеми в рості і розвитку рослин, а також запобігти їх. Це стосується як дерев, так і кущів. Плодові кущі досить-таки часто піддаються впливу найрізноманітніших шкідників, тому їх доводиться обробляти спеціальними засобами для отримання бажаного врожаю. Це стосується і корисної для людського організму смородини, яка є багатим джерелом вітаміну С та інших корисних мікроелементів, що просто необхідні для здоров'я та сили кожного члена сім'ї.

Захист розсади перцю від шкідників

шкідники розсади перця боротьба

Соковитий, пекучий, солодкий і запашний — всі ці характеристики відносяться до одного унікальному овочу — перцю, який додасть будь-якій страві нотку пікантності. І як приємно з'їсти солодку скибочку перцю в салаті або відчути його гостроту в мексиканському супі. Але ще приємніше отримати хороший врожай з власної грядки.

Шкідники черешні: поширені види, методи боротьби з ними

Шкідники черешні

Одним з найсмачніших та найкорисніших фруктів є черешня. Існує величезна кількість сортів, проте всі з них піддаються хворобам, а також поразці різними шкідниками, з якими необхідно постійно вести боротьбу.

Шкідники цибулі: засоби захисту, методи боротьби

шкідники цибулі

Цибуля — дуже корисна і потрібна городня культура, яка широко використовується в нашому житті і без якої складно уявити грядку.

На жаль, як більшість городніх рослин, вона вражається різними шкідниками. У цій статті ми постараємося розібратися в тому, які шкідники цибулі найбільш популярні на наших грядках та як з ними ефективно боротися.

Захист смородини від хвороб і шкідників

захист смородини від шкідників

Якщо говорити про захист смородини від шкідників і хвороб, то в першу чергу варто відзначити, що на 80% це залежить від того, наскільки правильно і ретельно була проведена обрізка кущів, яку, як правило, проводять або пізно восени, або ранньою весною.

Якщо не проводити обрізку, то старі, хворі гілки будуть джерелом шкідників та хвороб, від яких будуть страждати також молоді пагони. А значить від цього залежатиме безпосередньо кількість та якість отриманого врожаю.

Довгоносик полунично-малинний, буряковий: як боротися, біологічні та хімічні методи

як боротися з довгоносиком

Шкідників садових рослин дуже багато. Наприклад, довгоносик для полуниці — справжнє лихо. Цей шкідник вимагає нещадної боротьби за збереження рослин та очікуваного врожаю. Але що ж це таке за напасть — довгоносик?

Виявляється, це дуже численний загін жуків, а їх по всьому світу налічується до 40 тисяч видів. Як з'ясували вчені, цих комах можна віднести до дуже давніх мешканців нашої планети. Швидше за все, вони з'явилися ще в стародавньому мезозої, а це близько 252 мільйонів років до нашого народження! Складно в це повірити, але ці дрібні шкідники, що псують наш урожай, жили на землі разом з динозаврами!