Садівник-городник > Рослини в парниках та теплиці > Посадка розсади огірків у теплицю

Посадка розсади огірків у теплицю

посадка розсади огірків у парник

Огірок — чи не єдиний овоч, який прийнято вживати в їжу недостиглим. Його сік виводить токсини та взагалом сприятливо впливає на організм.

Кожен господар дбайливо доглядає, викохує грядочку з огірочками. А деякі навіть спеціально готовлять для його вирощування парничок або теплицю.


Посадка огірків у теплицю

Вирощування розсади. Це дозволяє отримати врожай раніше, ніж при висаджуванні насіння. У теплицю переносять 20-25-денні рослини, зазвичай в кінці травня.
Посадка в грунт. Розсаду розміщують у два ряди, в лунки, що мають глибину 10-15 сантиметрів. У кожну кладуть добриво (300-500 г компосту, гною коров'ячего або торфу з 5-10 г калійної солі тасуперфосфату). Для раціоналізації використовуваної площі, огірки ущільнюють швидкорослими культурами, які висівають у день посадки або за 6-7 днів до неї.

Гнучким стеблам огірків потрібна опора — шпалери. У напрямку рядів натягують капроновий шнур або дріт. Через 4-7 днів після того, як посадили рослини, до дроту прикріплюють шпагат, розташовуючи його над кожним з паростків. Нижнім кінцем шпагату рослину обв'язують на висоті близько 10-15 сантиметрів над ґрунтом.

Догляд. Полягає в підгодівлі, поливі, підтримці комфортної температури, захисті від хвороб та поширених шкідників, своєчасному підсипанні свіжого грунту. У період плодоношення старе та хворе листя, а також потворні плоди вирізують.

Посадка огірків у теплиці створює сприятливі умови для плодоношення і росту, дозволяє зібрати багатий урожай в будь-яку погоду, причому набагато раніше, ніж на простій грядці.

посадка огірків у парник

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Посадка розсади огірків у теплицю: 2 коментарі

  1. Тамара on коментує:

    Гарна ідея вирощувати спочатку розсаду, яку потім можна висадити в тепличку. Так економиться час та не потрібно зайвий час отоплювати теплицю. Спробую Ваш метод!

  2. Я огірки прямо в грунт сію, все немає часу розсадою займатися. Ось молодший підросте, тоді й за розсаду візьмусь

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *