Садівник-городник > Рослини в парниках та теплиці > Коли сіяти розсаду помідор в Україні

Коли сіяти розсаду помідор в Україні

коли сіяти розсаду томатів

Зараз аномальна погода навесні, бабусині строки посіву вже не допомагають визначитися, коли сіяти розсаду помідор.

Ті, хто вирощують її на віконці, можуть не побоюватися морозів і похолодань. Я ж вирощую розсаду в плівковому тунелі, по-простому, холодному парнику.


Торік сіяла в двадцятих числах березня, виявилося, трохи запізно. У цьому році почала посівний сезон трохи раніше, а саме п'ятнадцятого числа. Для своїх потреб посів потрібно здійснити не пізніше 1 квітня.

коли сіяти томати на розсаду

На продаж — чим раніше, тим краще, але звичайно ж слід орієнтуватися на температуру повітря вдень і вночі. При заморозках краще почекати.

Хоча нуль вночі вже не страшний. Навіть якщо буде разово мінус один або навіть мінус два, плівка врятує. При тривалих холодах сіянці можуть захворіти або просто припинять своє зростання.

Коли сіяти розсаду помідорів: приблизні терміни

коли сіяти помідори на розсаду в Україні

Розраховуйте час посіву наступним чином: час на сходи приблизно три-сім днів плюс близько сорока днів після сходів. По закінченні цього часу розсада буде готова до пересадки.

Грубо кажучи, близько п'ятдесяти днів з моменту посіву. Порахуйте назад за календарем від дня, в який хочете посадити, дізнаєтеся число і місяць посіву. Часто люди прагнуть отримати розсаду до двадцятого травня. Якщо зробити зворотний відлік, отримуємо термін посіву не пізніше 1 квітня. Якщо потрібна розсада раніше, сіємо раніше.

В останні роки люди вже не бояться заморозків, розуміючи, що на випадок небезпеки завжди можна розсаду укрити на ніч. Таким чином, посадивши трохи раніше, можна раніше одержати врожай, уберегти рослини від фітофторозу, що розбушувався в останні роки.

коли сіяти розсаду помідор

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Коли сіяти розсаду помідор в Україні: Один коментар

  1. Матвій on коментує:

    Вирішили з дружиною вирощувати розсаду помідорів самостійно. Тепер знаємо, коли краще її сіяти. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *