Чим підживити розсаду томатів Рецепти правильного підживлення

Чим підживити розсаду помідорів

Cьогодні поговоримо про те, чим підживити розсаду томатів при наявності ознак «голодування» рослин.

Будь-який дачний сезон в кінці зими або ранньою весною починається з вирощування розсади. Від якості сіянців безпосередньо залежить урожай культури.

Чим і коли підгодувати розсаду перцю і баклажанів

Чим і коли підгодувати розсаду перцю і баклажанів

Про те, чим і коли підгодувати розсаду перцю і баклажанів, ми поговоримо сьогодні.

На питання, чи потрібне проведення підгодівлі розсади перцю в період їх зростання в домашніх умовах, однозначної відповіді немає. Існують методики вирощування розсади як без внесення додаткових елементів живлення, так і з поливом удобрюють складами.

Правильний полив розсади помідорів у парнику

полив розсади помідорів

Після того, як ми посіяли насіння помідорів в плівковому тунелі, потрібно ретельно стежити за волого-температурним режимом всередині. Дуже важливо знати, як поливати розсаду помідорів із самого початку її розвитку (від посіву).

У всій спецлітературі агрономи радять дотримуватися основних рекомендацій: не поливати по листю, поливати рідко і рясно, тільки підігрітою водою. Чесно кажучи, не кожен городник здатний створити ідеальні умови для своїх улюбленців томатів. Нам доводиться знаходити середнє арифметичне з усіх вихідних факторів.

Правила посіву помідорів на розсаду

правила посіву помідорів на розсаду

Від вірних дій городника залежить майбутній урожай: як правильно посіяти помідори на розсаду, щоб знизити трудовитрати в процесі подальшого вирощування і отримати здорові рослини, розповість ця стаття.

Часто городники не беруть до уваги дуже важливі, здавалося б, дрібниці, від чого пізніше сильно зменшується урожай. Вклавши масу праці і свою любов, ми часто не отримуємо віддачі, від якої радіє серце. Сподіваюся, мій досвід допоможе вам уникнути багатьох помилок.

Коли сіяти розсаду помідор в Україні

коли сіяти розсаду томатів

Зараз аномальна погода навесні, бабусині строки посіву вже не допомагають визначитися, коли сіяти розсаду помідор.

Ті, хто вирощують її на віконці, можуть не побоюватися морозів і похолодань. Я ж вирощую розсаду в плівковому тунелі, по-простому, холодному парнику.

Помідори в теплиці. Ази вирощування

вирощування помідорів у теплиці технологія

Томати люблять тепло, тому відкритий грунт не завжди може забезпечити їм достатнє визрівання. Щоб отримати добрий урожай, багато городників вирощують їх в тепличних умовах.

Технологія самостійного вирощування огірків у теплиці

вирощування огірків у теплиці

Тепличні огірки, як правило, сильно поступаються за своїми смаковими якостями тим, що вирощені на грядці під відкритим небом. Сьогодні різноманіття сортів дозволяє легко виростити цей овоч. Невибагливі сорти не вимагають великих зусиль по їх вирощуванню.

Огірки на гідропоніці: основні етапи вирощування

огірки на гідропоніці вирощування

Зазвичай висаджені на грядці огірки займають досить велику площу. Будучи від природи в'юнкою рослиною, огірок, не маючи під собою опори, тягнеться по поверхні грунту. Але, саджаючи огірки, можна витрачати кожен шматочок земельної ділянки розумно! Для цього і була придумана гідропоніка. Власне, при такому методі посадки можна взагалі обійтися без грунту, так як рослина отримує всі поживні речовини із спеціального розчину.

Посадка розсади огірків у теплицю

посадка розсади огірків у парник

Огірок — чи не єдиний овоч, який прийнято вживати в їжу недостиглим. Його сік виводить токсини та взагалом сприятливо впливає на організм.

Кожен господар дбайливо доглядає, викохує грядочку з огірочками. А деякі навіть спеціально готовлять для його вирощування парничок або теплицю.