Садівник-городник > Посадка рослин > Правильний посів петунії

Правильний посів петунії

петунія посів

Петунія може стати прикрасою не тільки дачної ділянки, але і відкритого балкона, підвіконня. Як правильно сіяти петунію, може розповісти будь-який квітникар-любитель.

Для отримання квітучої розсади в кінці травня насіння петунії слід висівати вже в середині березня. Для вирощування петунії підходять різні грунтові суміші, винятком є лише лужні, а також сильнокислі грунту. Грунт можна придбати заздалегідь в спеціалізованих мережах або приготувати самостійно. Для цього змішайте дернову землю з перегноєм, торфом і піском. У кислий грунт рекомендується додавати вапно.


Перед посівом краще змішати насіння петунії з дрібним сухим піском для того, щоб згодом не довелося пікірувати розсаду.

На дно горщика або іншої ємності слід покласти шар дренажу, наприклад, подрібнений керамзит, а зверху шар вологої землі, на який слід посіяти насіння, потім обприскати його відстояною водою з пульверизатора, далі засипати шаром землі товщиною близько двох міліметрів. Горщик рекомендується накрити склом або щільним папером. При цьому температура в приміщенні повинна бути близько 20-23 градусів.

Протягом першого тижня після посіву насіння петунії необхідно раз або два в день обприскувати грунт дуже слабким розчином перманганату калію. Згодом частоту поливу можна скоротити за рахунок збільшення кількості води при черговому поливі.

Після появи сходів рекомендується почати обприскування мінеральними добривами. Після сумлінного виконання всіх зазначених рекомендацій ви будете вже точно знати, як правильно сіяти петунію. Тому подальший посів цієї рослини не буде складним.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *