Садівник-городник > Посадка рослин > Правильний догляд за розсадою петунії

Правильний догляд за розсадою петунії

Петунія й раніше була популярна у садівників і бажаючих озеленити міський балкон, але останні кілька років ця квітка взагалі зустрічається повсюдно і прикрашає балкони, вуличні клумби і вазони, садові ділянки.


Для того, щоб отримати дорослі рослини, необхідно виростити розсаду. А для цього важливо знати, як доглядати за розсадою петунії, щоб вона не загинула. Після висіву петунії ящички з нею необхідно поставити в теплому місці, накривши плівкою.
догляд за розсадою петунії
Як тільки проклюнуться перші паростки, переставте ємності ближче до світла, плівку не знімайте. Поливайте в міру висихання грунту, але не лійкою, а пульверизатором з відстояною водою.
Пам'ятайте, що перезволоженний грунт э небезпечним середовищем для молодої петунії, бо вона схильна до ураження "чорною ніжкою". Захворювання здатне згубити все паростки разом.
Якщо на кількох паростках все ж виявлена гниль, всі вцілілі рослини необхідно пересадити в нову ємність. Для дезінфекції грунт для посадки обробіть парою (або прожарьте в СВЧ), пролийте розчином марганця перманганату.
При появі перших двох справжніх листків проводиться пікіровка. Кожен паросток висаджується окремо.
Вже в перший місяць росту розсади її можна удобрювати. Підійде для цього, наприклад, добриво Кемира. Порошок її розчиняється у воді для поливу.
Якщо погода вже встановилася тепла, то прийшов час висадити розсаду на постійне місце в саду або в балконний ящик.
Знаючи, як доглядати за розсадою петунії, можна вже в найперші літні місяці побачити ваші рослини квітучими.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Правильний догляд за розсадою петунії: Один коментар

  1. Каріна on коментує:

    Цієї весни виростила розсаду петунії самостійно завдяки вашим порадам. Виявляється, догляд за розсадою зовсім не складний!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *