Садівник-городник > Посадка рослин > Пікіровка петунії: як зробити складне простим

Пікіровка петунії: як зробити складне простим

Петунія є чудовою ефектною квіткою, яка цвіте до самих заморозків, тому зазвичай коден квітникар просто зобов'язаний знати, як пікірувати петунію.


Насправді петунія вдячна і невибаглива рослина. Це багаторічник, але так як умови нашої країни кілька жорсткі, то вирощують петунію як однолітник. Насіння петунії придатне до використання навіть через 4-5 років, так як воно не втрачає своєї схожості. Важливо при покупці звертати увагу на висоту рослини, розміри квітки і забарвлення.

як пікірувати петунію

Петунії підрозділяють на 4 групи — багатоквіткова, дрібноквіткова, великоквіткова, а також ампельна. Кожна з груп має свої особливості вирощування, але в будь-якому випадку петунія з кожної групи має надзвичайну красу та привабливість, яку забеспечують правильні агроприйоми.

Про те, як пікірувати петунію, можна знайти чимало інформації в інтернеті, але варто знати найголовніші аспекти. По-перше, петунію пікірують у фазі двох справжніх листків. Це найоптимальніша стадія пікіровки — тоді рослина найкраще приживається. Уже через місяць молоді рослини зміцніються,тоді їх можна буде підгодувати. Для підгодівлі варто використовувати калій, азот, фосфор, тому необхідно придбати гарне комплексне добриво. Рослина підгодовується кожні 10 днів.

При пікіровці петунії необхідно бути дуже обережним, оскільки рослина дуже крихка та тендітна. Щоб розсадити петунії рідше, можна скористатися дерев'яною зубочисткою, але при цьому треба бути дуже обережним: рослина дійсно дуже крихка. Хоча необхідна велика обережність та спритність при пікіровці, але це того варто: в результаті ви отримаєте сильну розсаду, вирощену самостійно. Це набагато дешевше, ніж купувати готову.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Пікіровка петунії: як зробити складне простим: 2 коментарі

  1. Юлия on коментує:

    Для мене це дійсно завжди було складним, може бути, Ваші поради допоможуть мені з цим впоратися успішно.

  2. Ірина on коментує:

    Пікіровка петунії лише на перший погляд видається складною. Завжди використовую для допомоги дерев'яні палички. Дійсно, зубочистка набагато зручніше буде.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *