Садівник-городник > Посадка рослин > Правила посадки та догляду за петунією

Правила посадки та догляду за петунією

Петунія користується особливою пошаною у садівників і озеленювачів. Її буйне цвітіння, різномаїття кольорів, форм і видів роблять рослинe бажанj. на кожній присадибній ділянці і лоджії балкона.


Петунія прекрасно підходить для вирощування у відкритому грунті і в горщиках на терасах. Добре себе зарекомендували ампельні сорти петунії — вони чудово виглядають в підвісних кашпо на верандах в житлових приміщеннях.
Посадка петунії і догляд за нею не вимагає множинних зусиль. Величезний вибір сортів змушує придбати, принаймні, до п'яти пакетиків.

petuniya-ampelnaya

Для відкритого грунту зручно заздалегідь підготовити розсадний матеріал петунії, проте можна обійтися і без цього та посіяти квітку безпосереднью на клумбі.
Посадка петунії і догляд за нею в першу чергу починаються з якісної підготовки грунту. Переважно ця рослина не сильно вибаглива до грунту, але все ж варто віддати перевагу сонячним ділянкам зі структурною, живильною і легкою землею, - завдяки цьому рослина стане цвісти рясно і тривало.

Висаджена розсада краще приймається, якщо грунт замульчувати. Пам'ятайте, потрібно регулярно прополювати бур'яни і розпушувати грунт. Не відмовиться петунія і від добрив — традиційно це органічні, якісні гумінові і повноцінні мінеральні підгодівлі.

Петунія добре реагує на обприскування і часті поливи, за що дякує численними квітками, немов казковиим килимом буяння.

При вирощуванні петунії на вулиці слід остерігатися дощів. Краплі води не кращим чином позначаються на зовнішньому вигляді ніжних квітів та листі рослини. В цьому разі всілякі ємності, ящики і кашпо з петуніями краще сховати, захищаючи від різкого вітру, дощу та непогоди.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Правила посадки та догляду за петунією: 2 коментарі

  1. Дуже красива серія оповідань про петунію! Каскади виглядають дуже виграшно. Багато разів намагалася висаджувати розсаду, але такі красиві "шапки" отримати поки не вдалося, всеж трохи "скромніші" ...

  2. Анатолій on коментує:

    Посадили петунію по вашим порадам, задоволені результатом: сходи рівні, всі рослини добре ростуть.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *