Садівник-городник > Посадка рослин > Невибагливий сорт винограду Анюта: посадка та догляд

Невибагливий сорт винограду Анюта: посадка та догляд

виноград анюта невивагливий сорт

Вирощування винограду в умовах, здавалося б, абсолютно для цього не призначених, — захоплююче заняття. Звичайно ж, перш ніж приступити до вирощування винограду на своїй дачній ділянці, слід добре вивчити агротехніку цього заняття, дізнатися особливості сортів, призначених для вирощування саме в цьому кліматичному районі. Виноград Анюта — дивовижний сорт, який можна порадити для вирощування початківцям-виноградарям.


Цей сорт відноситься до гібридних сортів. У ньому зібрані кращі якості сортів Кишмиш променистий і Талісман народним селекціонером Крайновим В.М. Для початківця-виноградаря цей сорт стане оптимальною садовою рослиною, завдяки своїй відмінній укорінюваності і живучості. Він легко вкриває в період зростання шпалеру в 3 метри заввишки. Вперше плодоносити виноград Анюта починає через 4-5 років після посадки. Для гарного росту і плодоношення куща винограду цього сорту необхідна підвищена площа живлення.

Основні характеристики

Цей виноград можна вирощувати не тільки в теплих регіонах, але й по всій території України, так як Анюта витримує досить сильні морози до мінус 23 градусів. Але укриття на зиму цьому сорту винограду все ж необхідно.

Зріє сорт винограду Анюта протягом 140 днів, а тому вважається середньостиглим сортом. У центральних областях виноград дозріває в кінці серпня — початку вересня.

Кисть винограду сорту Анюта має не надто правильну конічну форму, її маса може досягати 1500 грам.

Ягоди красиві, глянцеві, темно-рожевого кольору, м'якоть їх м'ясиста, шкірка щільна, але ніжна. Маса однієї ягоди близько 20 грам, величина — до 35 мм. Смак ягід Винограду Анюта дуже приємний, з легким мускатним присмаком і ароматом.

Цей сорт винограду стійкий до різних захворювань при правильному догляді. При обробці фунгіцидними препаратами Анюта не вражається оїдіумом і мілдью.

виноград анюта

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Невибагливий сорт винограду Анюта: посадка та догляд: Один коментар

  1. Оксана on коментує:

    Який гарний на фото сорт Анюта! Захотілося неодмінно посадити, біля паркану мабудь, там у нас сонячно.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *