Як поливати помідори після посадки в грунт

Як поливати помідори висаджені в грунт

Сьогодні розповім, як поливати помідори після посадки розсади на постійне місце. Правильний режим поливу здатний уберегти рослини від захворювань і загибелі, сприяє гарній приживлюваності, швидкій адаптації на новому місці.

Як виростити лимон з кісточки – лимонне дерево в домашніх умовах

Вирощування лимона з кісточки в домашніх умовах

Сьогодні хочу детально розповісти, як виростити лимон з кісточки в домашніх умовах. Та не просто лимон, а справжнє деревце з ароматними і корисними плодами. Таку красу можливо створити без зайвих зусиль, просто доклавши трохи уваги та попіклуватись про нову рослинку в своєму домі.

Перилла чагарникова: опис, сорти, вирощування і догляд

Перилла чагарникова фото

Перилла — рослина, на яку багато хто звертав увагу, так як вона все частіше застосовується при озелененні населених пунктів. Особливо приваблюють погляд різновиди з пурпуровим і строкатим листям, якї найчастіше висаджують уздовж доріжок, по краях клумб.

Виноград Різамат — столово-ізюмний сорт

виноград  сорт Різамат

Якщо ви любитель поїсти солодкі і смачні фрукти, то виноград Різамат обов'язково вам буде цікавий. Його вирощування приносить велике задоволення, адже отриманий результат переважить всі труднощі при його вирощуванні.

Невибагливий сорт винограду Анюта: посадка та догляд

виноград анюта невивагливий сорт

Вирощування винограду в умовах, здавалося б, абсолютно для цього не призначених, — захоплююче заняття. Звичайно ж, перш ніж приступити до вирощування винограду на своїй дачній ділянці, слід добре вивчити агротехніку цього заняття, дізнатися особливості сортів, призначених для вирощування саме в цьому кліматичному районі. Виноград Анюта — дивовижний сорт, який можна порадити для вирощування початківцям-виноградарям.

Розмноження винограду живцями: рекомендації

розмноження винограду живцями

У природі існує багато відомих рослин, якими активно користується людина. Їх властивості та застосування достатньо широкі, оскільки набір наявних якостей здатний приносити величезну користь. Однією з таких рослин є виноград. Ми любимо насолоджуватися напоями з винограду, активно користуємося косметичними засобами на його основі, але зовсім не підозрюємо, для того щоб його виростити, потрібно витратити багато сил і часу для отримання сильної та продуктивної рослини.

Розмноження троянд живцями поточного року та минулорічними

розмноження троянд живцями

Троянди — квіти, які уособлюють собою красу, любов, елегантність і витонченість. Практично кожна людина хоче, щоб троянди росли у неї на дачі, в приватному будинку і т.д. Ось тільки мало у кого може вийти виростити ці прекрасні квіти, так як процес їх вирощування досить складний. Важливо знати, коли їх висаджувати, як краще це робити і т.д. Є кілька порад, що допоможуть без особливих турбот здійснити посадку цих квітів.

Пікіровка петунії: як зробити складне простим

Петунія є чудовою ефектною квіткою, яка цвіте до самих заморозків, тому зазвичай коден квітникар просто зобов'язаний знати, як пікірувати петунію.

Посадка та вирощування розсади петунії самостійно

Як посадити петунію на розсадуЦя яскрава і ніжна квітка все активніше завойовує сучасні міські вулиці: різнокольорові клумби, багаті кашпо і шикарні композиції для контейнерів.

Правила посадки та догляду за петунією

Петунія користується особливою пошаною у садівників і озеленювачів. Її буйне цвітіння, різномаїття кольорів, форм і видів роблять рослинe бажанj. на кожній присадибній ділянці і лоджії балкона.

Правильний догляд за розсадою петунії

Петунія й раніше була популярна у садівників і бажаючих озеленити міський балкон, але останні кілька років ця квітка взагалі зустрічається повсюдно і прикрашає балкони, вуличні клумби і вазони, садові ділянки.

Правильний посів петунії

петунія посів

Петунія може стати прикрасою не тільки дачної ділянки, але і відкритого балкона, підвіконня. Як правильно сіяти петунію, може розповісти будь-який квітникар-любитель.

Для отримання квітучої розсади в кінці травня насіння петунії слід висівати вже в середині березня. Для вирощування петунії підходять різні грунтові суміші, винятком є лише лужні, а також сильнокислі грунту. Грунт можна придбати заздалегідь в спеціалізованих мережах або приготувати самостійно. Для цього змішайте дернову землю з перегноєм, торфом і піском. У кислий грунт рекомендується додавати вапно.