Садівник-городник > Овочі > Як садити цибулю для гарного врожаю

Як садити цибулю для гарного врожаю

Як садити цибулю весною

Хоча сівок досить морозостійкий, все-таки середньодобова температура для його посадки повинна встановитися на рівні 10 градусів тепла. Тоді і земля прогріється цілком достатньо.


1. Перед тим, як садити цибулю, бажано її просушити при невеликій температурі - можна на батареї, але не в духовці. Можна просто на сонці. Тоді цибуля не піде в стрілку, а буде збирати соки для цибулини-ріпки.

2. Досвідчені садівники буквально за півгодини-годину перед посадкою замочують цибулю в міцному розчині марганцівки. Звичайно, розчин не повинен бути зовсім чорним, скоріше малинового кольору. Це потрібно для того, щоб знищити випадкову інфекцію, гниль і шкідників, які могли зачаїться між шарами "одежинок".

3. Як правило, цибулю-сівок починають садити в досить теплу землю - оптимальна температура для посадки 12 градусів.

4. Цибулинки вдавлюють денцем вниз у вологий грунт на таку глибину, щоб верхівка була врівень з грунтом. Це приблизно 2-3 см. Якщо буде глибше, то розвиток цибулі сповільниться. Якщо, навпаки, дрібніше, то корінню може не вистачити для нормального розвитку поживних речовин і цибуля просто загине.

5. Оптимальна відстань між рядами - 20 см, між самими цибулинами в ряду - приблизно 8-10 см.

6. Після посадки грядку бажано замульчувати торфом або тирсою, щоб довше зберегти вологий верхній шар грунту і вберегти цибулинки від прямих сонячних променів.

7. Як тільки з'являться перші верхні листочки, сівок, також як і яровий часник, потрібно підживити коров'яком, розведеним водою у співвідношенні 1: 1.

Тепер ви знаєте як садити цибулю весною щоб отримати гарний врожай!

Як садити цибулю весною

 

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *