Садівник-городник > Овочі > Як обробити Престижем розсаду помідорів, капусти, баклажанів, перцю

Як обробити Престижем розсаду помідорів, капусти, баклажанів, перцю

як обробити престижем розсаду овочів

Перед висадкою розсади на постійне місце бажано обробити її коріння розчином " Престижу " (городникам цей препарат дуже знайомий).

Престиж захистить рослини від основних хвороб та всіх видів шкідників. Щоб отримати розчин необхідної концентрації, візьміть звичайний медичний шприц: на один літр води потрібно додати 2 кубики препарату.


Які овочеві культури можна обробляти Престижем

Обробці піддають розсаду помідорів (томатів), капусти, баклажана і перцю. Залежно від кількості розсади, що висаджується, розводимо препарат в потрібній кількості води. Працювати потрібно неодмінно в гумових рукавичках, виключаючи попадання препарату на шкіру (він токсичний і шкідливий для людського здоров'я).

як обробити престижем перець і баклажани

Розсаду корінням потрібно занурити в ємність з розчином і залишити там на 6-8 годин. Майте на увазі, що стебла рослин не можна занурювати в " престижну " воду. Тому використовуйте неглибокі широкі тази, заповнені на висоту 8-10 см, дивлячись наскільки потужна коренева система у розсади. Якщо терміни підтискають, час можна скоротити до 5 годин, але не менше. Інакше розчин не встигне вбратися рослиною, захисний ефект ослабне, буде недостатнім.

як обробити престижем баклажани і перець

" Престиж " надійно захищає капусту від хрестоцвітної блішки, томати і баклажани від колорадського жука, перець від попелиці, павутинного кліща, інших шкідників. "Престиж" попереджає розвиток фітофторозу у пасльонових, інші хвороби перцю, капусти, плодових і овочів. Сюди входять антистресові добавки для стимуляції розвитку і росту рослин. Складові препарату не передаються плодам, залишаючись в стеблах, а через 40 днів розщеплюються, стаючи нетоксичними.

Обробка розсади розчином " Престижу " значно полегшує роботу городника, рятує врожай від численних шкідників і хвороб. Раджу всім не полінуватися, зробити нескладну обробку, щоб потім не бігати з відерцем, збираючи жуків, щоб не обприскувати щотижня від попелиці, кліща, інших ворогів нашого городу.

Звичайно, через півтора-два місяці після висадки захисна дія зникне. Однак тоді вже основні шкідники не так активні, починають зав'язуватися плоди. Тоді потрібно буде використовувати біопрепарати для захисту свого врожаю. (Актофіт проти шкідників, Азотофіт проти хвороб). Багатого вам врожаю, дорогі читачі!

як обробити престижем розсаду капусти

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Як обробити Престижем розсаду помідорів, капусти, баклажанів, перцю: 3 коментарі

  1. Софья on коментує:

    Спасибі, Надія! Навіть не знала про такий препарат.

  2. О, а я вже якось забула про Престиж, кілька років взагалі нічим е обробляла. Знову почну.

  3. Юлія on коментує:

    Гарний засіб Престиж. Обробляємо ним не тільки розсаду томатів, але й насіння капусти, картоплю перед посадкою та навіть плодові саджанці.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *