Садівник-городник > Овочі > Сорт томатів Де-Барао Вирощування розсади, посадка та догляд

Сорт томатів Де-Барао Вирощування розсади, посадка та догляд

Сорт помідорів Де Барао

На всіх городах і дачах обов'язковим овочем є томат. Його дуже люблять за чудові смакові якості і безліч корисних властивостей.

Перед посадкою у багатьох виникає питання, який сорт краще вирощувати, щоб він був невибагливий, ні піддавався хворобам, давав велику кількість врожаю, помідори мали чудові смакові якості, їх можна було б солити, маринувати, готувати томатний сік і салат зі свіжих овочів.


Можна подумати, що такого сорту не існує, проте, є такі чудові помідорні сорти. Наприклад, сорт томатів Де Барао - сучасний «Дядя Степа».

Сорт помідорів Де Барао посадка та вирощування

Сорт Де Барао помідори червоні

Перед посадкою необхідно пам'ятати про те, що цей сорт томатів дуже високорослий, його довжина досягає 3 метрів. Можна сформувати куб навколо цього гіганта, головне щоб опора була стійкою, і тоді урожай буде колосальним. Але не тільки кількістю врожаю заслужив він свою любов серед городників. Також популярний він завдяки чудовим смаковим якостям, адже немає ніякого задоволення виростити великий урожай з несмачними плодами. Розтріскуються плоди дуже рідко, що є ще одним плюсом цього сорту.

Виростити помідори Де Барао можна як в теплиці, так і у відкритому грунті, але краще все таки на свіжому повітрі, тому що в теплиці вони займуть весь простір.

Сорт томатів Де Барао фото

Насіння варто сіяти на розсаду в третій декаді лютого, садимо на глибину на 1 сантиметр максимум, можна використовувати ящики з подальшою пікіровкою розсади або ж торф'яні горщики, в яких розсаду можна відразу висадити в грунт. Садять розсаду в грунт у віці 2 місяців, при можливих нічних заморозках необхідно накривати плівкою. Висаджують максимум по 2 рослини на 1 метр квадратний.

Формувати томати Де Барао варто в 1 або 2 стебла, інші пасинки видаляти, на Де-Барао червоному при появі перших плодів варто позбутися від нижнього листя, залишаючи на маківці 10-12 листочків, в серпні варто видалити всі квіточки, тому що плоди все одно не встигнуть визріти.

Сорт томатів Де Барао малиновий

Цей сорт помідорів варто поливати на глибину півметра. Щоб волога сильно не випаровувалася можна обсипати ялиновими голками або ж тирсою. Захищають цей сорт від шкідників таким же чином, як і всі томати.

Найприємніше - це збирати плоди, вони дозрівають на 4 місяць після сходів. З одного куща можливо збирати до 30 кілограм помідорів і збір врожаю буде до самих заморозків. Плоди абсолютно різного кольору: жовті, рожеві, червоні і навіть чорні, в залежності від того, яке насіння було куплене.

Такий ось цей сорт помідорів Де Барао, він обов'язково сподобається вашим близьким.

Відео про томати сорту Де Барао:

Сорт помідорів Де Барао

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *