Садівник-городник > Овочі > Популярні сорти перцю

Популярні сорти перцю

сорти перцю

Для успішного вирощування перцю важливу роль відіграє правильний підбір сорту, від якого залежить не тільки сама врожайність, а й терміни дозрівання, морозостійкість, смакові якості і сприйнятливість овоча до хвороб, шкідників. Знання і правильний підбір сорту спростить процес вирощування.


Найкращі сорти перця по категоріям

  • Солодкі сорти
  • Сорти гострого перцю
  • Гібриди
  • Сорти перцю для балконів і підвіконь

До солодких сортів відносяться: Айвенго, Агаповскій, Акорд, Оленка, Атомор, Багратіон, Беладонна, Білосніжка, Бірюза, Буратіно, Вірність, Вікторія, Денис, Добряк, Ерошка, Жовтий дзвін, Зоря, Ізабелла, Прометей, Флорида і багато інших.

Десятку кращих сортів гострого перцю очолюють: Аджика, Бабине літо, Угорський жовтий, Чарівний букет, Горгона, Для тещі, Корал, Червоний товстун, Вогняна діва, Вогник.

Гібриди популярні тим, що вони стійкі до хвороб, шкідників і не бояться перепадів температури. Поширеними видами є: Адлер, Арарат, Ерівань, Казбек Терек.

До балконних і кімнатних сортів варто віднести: Акварель, Цукерка, Лисичка, Острів скарбів, Паливода, Ярик. Ці види перцю низькорослі, а плоди — невеликі. Одна перевага: перець можна вирощувати в невеликих ємностях в квартирі або на балконі.

Кожен раз необхідно тестувати обраний вид, тому що для різних кліматичних умов підходять свої улюбленці. Велике значення має агротехніка: некислий родючий грунт, бажано з легкою структурою, тому що коріння рослини знаходиться майже на поверхні та не переносить частого розпушування землі, надто якщо воно глибоке. Найкраще робити мульчування: це запобігає перегріву грунту і коренів, зберігає вологу, підтримує в належному стані всі мікропроцеси.

популярні сорти перцю

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Популярні сорти перцю: Один коментар

  1. Микола on коментує:

    Деякі сорти перцю мені відомі, деякі спробую виростити. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *