Садівник-городник > Овочі > Огірки Конні F1: характеристики, посадка, догляд

Огірки Конні F1: характеристики, посадка, догляд

огірки конні F1 фото

Одним з продуктів, що має величезний попит, є огірки. Це багатовікова культура, яку вже вирощують понад 6 тисячоліть. Овоч завезли до нас з Індії (батьківщини огірків). У наш час в цій країні можна знайти дикорослі огірки, які як бур'яни обвивають дерева. В Україні ж огірки ростуть тільки під пильною увагою городників.


До числа особливостей багатого врожаю можна віднести підвищену вологість, яка сприяє нормалізації і розвитку овочів. Одним з кращих сортів огірків є сорт конні.

Фактори росту

З настанням весни кожен городник замислюється про посадку сільськогосподарських культур. Намагається вибрати насіння тих продуктів, ціна яких не висока та що зможуть принести багатий урожай. Величезна безліч сортів навіть досвідченого городника іноді вводить в оману.

На зростання овочів впливає величезна кількість чинників:

  • Погодні умови
  • Якість землі
  • Дотримання вимог щодо догляду
  • Стійкість до шкідників
  • Час дозрівання

Характеристики сорту Конні F1

Огірки конні вважаються одним з кращих сортів групи F1. У більшості людей виникає припущення що насіння, що відносяться до цієї групи, є геномодифікованими (ГМО), і їх обходять стороною. Це помилкова думка, так рослини даної категорії є гетерозисними гібридами.

огірки конні F1

Отримують гібрид групи F1 шляхом схрещування двох сортів з різними домінуючими ознаками. Приміром, беруть насіння одного сорту з високою врожайністю, а інший є скоростиглим. При схрещуванні двох сортів насіння отримують сорт з обома ознаками (високоврожайний та скоростиглий). Не рекомендується схрещування гібрида з іншими сортами, так як домінантні якості можуть передатися тільки деяким насінинам.

Огірки конні — відмінний гібрид з раннім терміном дозрівання. Вже через 50 днів можна насолоджуватися свіжими молодими огірочками, які мають дивовижний смак і аромат, а також не містять гіркоти.

Ці огірки можуть плодоносити як на відкритому, так і на захищеному грунті, а також при несприятливих умовах. Огірки виростають до 10 см завдовжки мають зелений колір, циліндричну форму, часто, мілкобугорчасті. Вони відмінно підходять для солінь і консервації, вживання свіжими.

Даний вид культури стійкий до різних роду хвороб, борошнистої роси і кореневої гнилі. З одного квадратного метра можна зібрати досить великий урожай, в середньому 14 кг. Щоб домогтися багатого врожаю огірків конні, треба дотримуватись правил агротехніки з самого початку посіву.

Правила посадки

Посів здійснюється після того, як вщухнуть весняні заморозки, коли грунт досягне температури 14 ° C. Землю варто збагатити органічними речовинами, розпушити. У вологий грунт на глибині 3 см здійснюється посів. Так само можна здійснити висадку 23-денної розсади, яку садять під кінець травня.

огірки конні F1 вирощування

Посадка рослин не повинна бути дуже частою, приблизно 2-3 саджанці на квадратний метр. Для отримання раннього врожаю огірків посадка здійснюється розсадою. Перед тим, як посадити огірки просто в грунт, слід насамперед замочити насіння і дочекатися, коли вони почне прокльовуватись.

Ось кілька порад, як замочити насіння огірків перед посадкою:

  1. Загорнути в лляну або конопляну тканину, попередньо намочивши її і покласти в целофановий пакет. Пакетик повинен пролежати в досить теплому місці 1-2 доби, тільки-но з'являться маленькі розщілини з проростками, треба негайно посадити, щоб не зашкодити ніжні росточки, коли вони витягнуться дужче.
  2. У намочену ганчірочку звернути насіння і покласти в скляну банку. Накрити ємність кришкою і в теплому місці вони проростуть протягом 2 днів.
  3. Іноді загорнуте у ганчірку насіння пророщують просто у грунті: так воно загартовується. Але такий спосіб далеко не найкращий, набагато зручніші перші два.

Для замочування насіння огірків (конні або інших сортів) краще не використовувати холодну воду, а також воду з-під крана. Кращим варіантом є тала вода або дощова, а також температура якої не нижче 26° С. Перед тим як замочувати насіння, не зашкодить також обробка стимулятором росту.
Розсаду вирощують не більше 3 тижнів, інакше переросте. При досягненні 2 - 3 тижневого віку огірки висаджують на город, де триває їх зростання. За огірками конні потрібен ретельний догляд. Регулярно поливати теплою водою, рихлити землю між грядами.

Під час росту і плодоносіння підгодовувати органічними добривами і мінералами не потрібно, досить в луночку при посадці додати органічне добриво або трохи перегною. При появі перших плодів можна здійснювати збір врожаю три рази на тиждень. Регулярні збори врожаю також сприяють його збільшенню в кількісному складі.

Дивіться правила посадки огірків на відео:

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Огірки Конні F1: характеристики, посадка, догляд: 5 коментарів

  1. Тамара on коментує:

    Сусідка сіяла такі огірочки, дуже рясно вони родили. на цей рік обов'язково теж посаджу.

  2. Іван on коментує:

    Торік посадили невелику грядку. Дуже задоволені. Цього року вже посадили втричі більше, дуже сподобались солодкі смачні огурчики. І на засолку гарні, і в салат.

  3. Цього року теж їх посадила, коли прочитала статтю. Подивлюсь, який врожай буде - дуже хвалила їх продавчиня насіння)

  4. Анатолій Іванович on коментує:

    Щоце за характеристика сорту? Це характеристика особи без будь-якої освіти, або чийсь прищ, типу синок отого чмо Пашинського, жлдної відповідальності за свої вчинки.
    Спочатку пройдіть навчання в сільгоспвишах, а вже потім розповідайте. Не все вирішують гроші.
    За таку характеристику сорту вас телепні в Європейському союзі вже давно б викинули на смітник.
    Ганьба!
    Оцінка 0.

  5. Шановний Анаталій Іванович! Вибачте за розчарування, інформація надається Вам безкоштовно, грошей ніхто не просить.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *