Садівник-городник > Овочі > Користь морквяного соку для організму Лікувальні властивості

Користь морквяного соку для організму Лікувальні властивості

Користь морквяного соку

Морквяний сік широко відомий і прийнятий в якості лідера по вмісту різних вітамінів і мікроелементів. Вважається, що морквяний сік може заповнити майже всі харчові потреби.

Цей продукт багатий бета-каротином і є джерелом вітамінів групи А, B, і Е.


Серед корисних властивостей можна відзначити:

  • підтримання здоров'я під час вагітності,
  • підтримання здоров'я зубів і кісткових тканин,
  • допомога у відновленні зору,
  • поліпшення роботи печінки,
  • відновлення пошкодженого волосся,
  • поліпшення стану шкірних покривів,
  • лікування ракових захворювань.

Овоч виступає в ролі антиоксиданту, що, в свою чергу, може допомогти в боротьбі з раком. Високий вміст бета-каротину стимулює антиоксидантні властивості морквяного соку. Бета-каротин, перетворюючись на вітамін А, ліквідує вільні радикали в організмі і, слідчо, бореться з раковими клітинами.

Користь морквяного соку для організму

Вітамін А також має колосальний очищуючий ефект в організмі. Він накопичується в печінці і знижує відкладення жирів до абсолютної норми. Отже, вживання соку моркви знижує ймовірність захворювання печінки.

Дефіцит вітаміну А призводить до нічної і колірної сліпоти. Зниження кількості колб і паличок в оці, які необхідні для нормального сприйняття предметів в темряві і відмінності кольорів, свідчить про дефіцит вітаміну А. Морквяний сік поповнює нестачу поживних речовин і відновлює зір.

Користь соку моркви

Вітаміни А і Е також сприяють підтримці здоров'я вагітних жінок і плоду. Вагітність, яка часто супроводжується недокрів'ям, може протікати набагато спокійніше, якщо в щоденному раціоні мами буде присутній стакан морквяного напою. В даному випадку він стабілізує процеси вуглеводного обміну, тим самим допомагає уникнути виникнення цього захворювання. Більш того, вітаміни, що входять до складу соку, сприяють формуванню скелета плода і зростання малюка в утробі матері.

А ще користь морквяного соку для організму полягає в тому, що він допомагає в боротьбі з передчасним старінням. Вітаміни та мінерали підвищують активність клітин і стимулюють імунну систему, тим самим збільшується регенерація клітин, процеси старіння в організмі сповільнюються.

Корисний морквяний сік

Найчастіше існує тенденція перебільшувати корисні властивості одного конкретного овоча, фрукта або лікарської трави, але з морквою дійсно є велика кількість переваг для здоров'я. Морквяний сік не може бути панацеєю від усіх бід, але відкидати факт допомоги в певному переліку хвороб не можна. Будьте здорові, шановні друзі!

 

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *