Садівник-городник > Оформлення клумб і саду > Як краще вирощувати петунію

Як краще вирощувати петунію

Завдяки різноманітності і барвистості квітів, петунії можуть стати відмінною прикрасою балкона або дачної ділянки.

Петунія відноситься до однорічних і багаторічних трав. Відомо близько 25 видів цієї квітковї рослини. Садова петунія вирощується в якості однорічної рослини.


петуныя барвыста

Види петунії відрізняються за кольором, формою і величиною квіток. Розрізняють прості і махрові, дрібноквіткові і великоквіткові квітки. При цьому їх забарвлення може бути найрізноманітнішим: фіолетовим, рожевим, білим, червоним, кремовим, синім, блакитним, жовтим та ін.
Для отримання красивого квітника на балконі або дачі необхідно знати деякі секрети вирощування петунії.

Розмножується ця квітка насінням. Тому вже в лютому можна посіяти насіння для отримання розсади, яку пересаджують у відкритий грунт, довгі або підвісні горщики навесні відразу після закінчення заморозків.

Петунії дуже люблять світло і тепло, тому для них краще всього вибирати відкрите сонячне місце. Незважаючи на те, що рослина досить стійка до посушливих умов, все ж її потрібно регулярно поливати. Петунії можуть легко переносити надмірне зволоження ґрунту, однак гинуть при застої води. Тому полив повинен бути своєчасним і помірним.

Для підтримки тривалого цвітіння петунії необхідно регулярно удобрювати грунт. Бажано вибирати комплексні добрива, що містять велику кількість калію. Уже через тиждень після пересадки рослини необхідно починати підгодівлю. Кожен раз через 10 днів повторювати цю процедуру.

У тих, хто знає ці прості секрети вирощування петунії, дачна ділянка завжди виглядає квітучою.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Як краще вирощувати петунію: Один коментар

  1. Людмила on коментує:

    Тепер знаю завдяки корисним порадам, як краще вирощувати петунію. Ніколи не думала, що все настільки просто!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *