Садівник-городник > Оформлення клумб і саду > Панянка петунія каскадна — гарна на фото і без

Панянка петунія каскадна — гарна на фото і без

Каскадна або ампельна петунія найбільш популярна в Європі для озелення балконів міських квартир, веранд і терас ресторанчиків та кафе. У нас в містах більш поширені кущові петунії. Але все частіше квітникарі звертають свою увагу і на петунії, що мають довгі плетісті пагони.


petunia_kaskadnaya

Петунія каскадна на фото навряд чи когось може залишити байдужим. Завдяки довгим паросткам, що досягає 0,8-1,0 м, посадки даного виду петунії нагадують собою квітковий водоспад. Посаджені на балконах, вони покривають квітучим килимом їх огородження повністю, що виглядає неймовірно красиво.

Вирощування петунії каскадної нічим не відрізняється від вирощування звичної нам кущової петунії. Можна посадити насіння або розмножити петунію живцями.
Якщо ви хочете розмістити ампельну петунію в підвісному кашпо, тоді в один горщик садіть відразу від 3 до 5 рослин. Тоді квіткова композиція буде густою, на ній буде багато квітів. Сильно розсаду в горщиках не заглублюйте, коріння у петунії ніжні, їх можна легко пошкодити.

Для того, щоб каскадна петунія краще формувалася, необхідно прищипнуть кожну рослину на висоті 5-6 листа. Робити це краще через 10-15 днів після пересадки розсади в постійні горщики.

Петунія каскадна на фото зазвичай усипана величезною кількістю квітів. Щоб домогтися такого ж рясного цвітіння, підгодовуйте рослини в кожен полив мінеральним добривом. Також можна влаштовувати листкові підживлення. Петунії - дуже "ненажерливі" рослини в плані добрив, але за таку турботу щедро віддячать вам пишним цвітінням.

У спекотні дні поливати петунії потрібно щодня. Якщо кашпо або контейнери з рослинами розміщені у вас в саду, то можна поливати їх прямо зі шланга.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Панянка петунія каскадна — гарна на фото і без: 2 коментарі

  1. Марія on коментує:

    Цієї весни спробую також зробити такий чудовий каскад з ампельних петуній. Є у нас містинка, якраз гарненько підійде для розташування такої краси.

  2. mudryakova on коментує:

    Деякий час петунії можуть обходитися без води, але для нормального розвитку і цвітіння їх треба поливати регулярно. На балконах в жарку пору квіти бажано поливати вранці і ввечері, не допускаючи повного висихання земляного кома.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *