Садівник-городник > Оформлення клумб і саду > Гвоздика турецька на фото та на клумбі

Гвоздика турецька на фото та на клумбі

Гвоздика турецька є популярною садовою рослиною. Її люблять за тривале і рясне цвітіння яскравими квітками, зібраними в щитовидне суцвіття. Гвоздика турецька на фото виглядає дуже ефектно, її червоні, рожеві, бордові або багатохромні квітки з оригінальними малюнками, прості чи махрові, змушують згадати, що ще Карл Лінней назвав її божественною квіткою. Ця рослина не тільки красиво цвіте, вона маэ неперевершений насичений аромат. У садах її вирощують звичайно як дворічник, хоча в дикому вигляді вона є багаторічною. Досвідчені квітникарі, прибравши квітконоси, вкривають розетки на зиму. Це дозволяє зберегти рослину на кілька років.


гвоздика на фото

Для посадки цієї гвоздики краще вибрати сонячне місце, хоча вона може легко зростати в напівзатенених місцях. Проте на сонці цвітіння буде більш рясним. Посів провадять у весняний період, коли вже встановилася тепла погода, закладаючи в грунт на пару сантиметрів. Відстань між рядками роблять сантиметрів 15-20. Після появи сходів рослини проріджують, прополюють, пікірують. У серпні їх слід пересадити на постійне місце на відстані 0,3 м між собою, так вони краще будуть цвісти на майбутній рік. На зиму рослину можна вкрити гіллям ялини або замульчуювати торфом сантиметрів на 10.

Навесні знімати укриття не поспішайте, розетка може загинути від перепаду температур.Якщо зима була сніжною, то часто навесні рослина вимокає або випріває. Щоб цього не сталося, слід прибирати сніг з укриття і влаштовувати водовідвідні канавки. Дочекайтеся, коли рослини почнуть зеленіти, приберіть укриття і притініть зелень, що з'явилася,  на кілька днів. Цвітіння настає приблизно в середині червня і продовжується близько місяця. Всю красу і ніжний аромат квітки не може передати турецька гвоздика на фото, щоб оцінити рослину, її потрібно побачити в саду.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Гвоздика турецька на фото та на клумбі: Один коментар

  1. Христина on коментує:

    Гвоздику турецьку обожнюю. Вона така приваблива, посадила її уздовж доріжок. Просто захват!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *