Садівник-городник > Оформлення клумб і саду > Гвоздика шабо на фото — неперевершена красуня

Гвоздика шабо на фото — неперевершена красуня

Гвоздика Шабо на фото відноситься до сімейства гвоздикових. Названа вона на ім'я француза Шабо, який отримав цей сорт в 1894 році. Рослина багаторічна, хоча вирощується як однорічна.


Цей вид гвоздики відрізняється компактним кущем, який має стебла сизо-зеленого кольору, вкриті восковим нальотом, вузьколінійне листя і великі махрові квіти з приємним запахом.

Гвоздика шабо на фото

Гвоздика Шабо на фото має забарвлення квіток найрізноманітніше: біле, кремове, жовте, рожеве, червоне.
Розмножують гвоздику посівом насіння в парничку навесні або теплиці в останні зимові місяці. Сіянці перший раз пікірують в посівні ящички, потім в поживні горщечки або у парники. Зацвітає гвоздика через 6 місяців з дня посіву.

У квітники розсаду гвоздики висаджують в перших числах календарного літа. Для формування більш компактних кущів верхівки періодично прищипують.

Гвоздика Шабо цвіте з третьої декади липня аж до заморозків. Для продовження періоду цвітіння, рослини спершу висаджують у горщики, які поміщають в теплицю, потім тут же пересаджують в грунт разом з грудкою землі.

При розмноженні насінням у частини рослин квіти виростають немахровими, тому найцінніші розмножують живцями.

Для дозрівання насіння потрібна тривала сонячна суха погода, оскільки від дощів чашечки розтріскуються. Насіння дозріває через півтора-два місяці після початку цвітіння рослини, дозрілі — висипаються на землю.

Гвоздика прекрасно росте на глибоких родючих водопроникних і вапнованих грунтах на відкритих місцях. Застійні ділянки не переносить.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Гвоздика шабо на фото — неперевершена красуня: Один коментар

  1. Оксана on коментує:

    Гвоздика шабо не тільки дуже гарна, вона сповнює кімнату неперевершеним ароматом. Обожнюю ці квіти!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *