Садівник-городник > Оформлення клумб і саду > Дивовижна ампельна петунія — окраса будинку і саду

Дивовижна ампельна петунія — окраса будинку і саду

Як же я люблю ці скромні за своєю природою квіти. Петуньї асоціюються у мене з морем і туристичними базами на Кримському узбережжі. Адже ними прикрашають клумби біля готелів, а горщики з петунії розвішені по всій території.


petunia

Ампельна петунія на фото — це підвісне кашпо з копицею (а інакше це і не назвеш) насичених різноманіттям природних забарвлень кольорів. Якщо ампельну петунію висаджувати в такі кашпо, то рослина зможе рівномірно розростися і, звісивши свої ніжні гілки, радувати оточуючих пишним цвітінням. Гарна вона і в довгих діжках, розставлених на підвіконні або уздовж доріжок.
Що б ампельна петунія на фото виглядала неймовірно красиво, слід знати деякі правила її вирощування. Основні з них зачіпають такі питання:

Вибір насіння. Знавці рекомендують віддавати перевагу якісним насінням, що поставляється західними селекціонерами;
Вибір ґрунту. Ампельна петунія добре розростається в рихлому і живильному ґрунті. Грунт має добре зберігати вологу. Таку ґрунтову суміш можна змішати і самостійно, але простіше довіритися вже готовим, які легко купити в садівничих магазинах;
Дотримання термінів посіву. Виходячи з того, що на розвиток молодій рослині петунії потрібно три місяці, можна регулювати терміни посіву. Так, якщо насіння посіяти в лютому, то кущ петунії зацвіте до травня або червня. Можна посіяти петунію декількох сортів з деяким проміжком часу і отримати в результаті безперервно квітучі ампельні рослини.
Організація поливу і підгодівлі. Доки паростки тільки проклюнулися, землю краще зволожувати з пульверизатора. Далі дорослі кущі петунії поливають у міру підсихання ґрунту. У перші тижні зростання петунію слід удобрювати позакореневим підживленням. Надалі добриво ґрунту поєднують з її поливом.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Дивовижна ампельна петунія — окраса будинку і саду: 2 коментарі

  1. Марія on коментує:

    Ніколи не бачила таку насичену червону петунію. Виглядає дуже ефектно, справжня королева, не гірше троянди!

  2. Оксана on коментує:

    Дуже подобається ампельна петунія. Завжди милуюся цими надзвичайними кввітами!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *