Садівник-городник > Натуральна косметика своїми руками > Використання меду в лазні або бані

Використання меду в лазні або бані

Як використовувати мед в сауні

Відвідування лазні саме по собі є корисним для здоров'я заходом, а якщо поєднати його з косметичними процедурами, то ефект в рази збільшиться, а гроші і час, які могли піти на відвідування косметологів та масажистів, збережуться.


Про правильне використання меду в лазні ми поговоримо сьогодні.

Медом можна покривати практично все тіло, виняток становлять область серця і місця, де присутній волосяний покрив (щоб уникнути неприємних відчуттів).

Цей бджолиний продукт можна використовувати в бані не один раз по декількох призначень:

Очищення

мед в бані

Для того щоб дійсно ефективно очистити шкіру при відвідуванні парної необхідно наступне: спочатку розігрітися (відвідати парилку 1-2 рази по кілька хвилин), відвідати душ і після цього на розігріту шкіру рівномірно нанести мед. З нанесеним на шкіру медом необхідно пробути в парній близько 7-9 хвилин - мед допоможе порам остаточно розкритися, очиститися від бруду і шлаків. Після даної процедури потрібно прийняти душ викупатися в басейні і продовжити самовдосконалення.

Боротьба з целюлітом

мед проти целюлиту

Для підвищення пружності шкіри дуже ефективний медовий масаж. При простому бажанні зробити шкіру більш пружною і гладенькою достатньо звичайного меду, якщо ж наміри більш серйозні і противником є ​​целюліт, мед можна змішати з морською сіллю в рівновеликих пропорціях.

Перед виконанням процедур потрібно ретельно розігрітися в парній. Сам масаж бажано виконувати в передбаннику - де температура все ж вище звичайної. Мед для початку потрібно нанести на шкіру долонями, легенько поплескуючи і рівномірно розподіляючи. Після розподілу медової суміші долоні потрібно з силою притискувати до шкіри і різко відривати від неї. Дані маніпуляції потрібно проводити близько 15 хвилин. Результатом того, що все зроблено правильно, буде сіра маса, яка проявиться під час масажу. Після проведення маніпуляцій необхідно прийняти тепленький душ і залишки ороговілих частинок змити м'якою мочалкою.

При бажанні поборотися саме з целюлітом, потрібно розуміти, що однією процедури не достатньо. Бажано проводити даний масаж курсом в десять-п'ятнадцять процедур через день.

Задоволення для душі і тіла

задоволення выд процедур з медом

Завершуючи статтю про використання меду в лазні, можу запропонувати по завершенню перерахованих вище дій, нарешті, і просто відпочити, закутавшись в халатик, думаючи про прекрасне. А щоб отримати ще більше задоволення можна відпочивати за кухликом чаю з додаванням меду. Слід знати, що мед в окріп, і просто гарячий чай, додавати не варто - інакше він втратить багато цілющі властивості, краще їсти його вприкуску.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *