Садівник-городник > Місячний календар > Місячний посівний календар на 9 червня 2015

Місячний посівний календар на 9 червня 2015

Місячний посівний календар

Сприятливий день для посіву і посадок — рослини будуть сильними, міцними, дадуть хороший урожай смачних плодів, які, однак, непридатні для вилучення насіння і довгого зберігання.


Посійте у відкритий грунт шпинат, цибулю, салатний цикорій, редьку й ріпу, горох, огірки, патисони, кабачки, моркву, зелень, прянощі і приправи. Як і раніше, можна пересаджувати розсаду однорічних теплолюбних овочів і квітів на місце, де вони будуть рости все літо.

Укореніть вуса полуниці — і вони порадують вас в майбутньому солодкими великими ягодами. Обов'язково полийте всі рослини, а не тільки ті, що висадили недавно (але не старайтеся особливо, полив в цей день повинен бути помірним). Вітається внесення невеликої кількості органічних добрив (переважні позакореневе підживлення).

А ось посів, посадку і ділення кореневищних багаторічників доведеться відкласти: є ризик, що рослини не перенесуть зимових холодів і вимерзнуть. Утримайтеся також від будь-яких профілактичних обробок рослин для боротьби зі шкідниками і хворобами.

Сприятливий час для оформлення ділянки: в квітник на порожні місця посадіть швидкорозквітаючі кореопсис, лобулярію, льнянку. Займіться обрізанням декоративних, квітучих навесні чагарників (дейція, кольквіція, форзиція).

Форзиція

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Місячний посівний календар на 9 червня 2015: Один коментар

  1. Олексій on коментує:

    Посівний календар часто допомагає мені прийняти рішення, коли яку культуру саджати, прибирати, удобрювати. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *