Місячний посівний календар на 8 липня 2015

Місячний посівний календар на 8 липня 2015 року

22 місячний день, спадний місяць в Овні. У цей день ви можете покосити газон, зайнятися розпушуванням сухої землі і видаленням кореневої порослі.

Місячний посівний календар на 3 липня 2015

Місячний посівний календар на 3 липня 2015 року

До обіду встигніть посіяти моркву, редьку й ріпу, будь-які види луків, любисток, ревінь, щавель, а також квіткові дворічники на розсаду — незабудки, маргаритки та інші. Результат порадує: плоди не здивують розмірами, але будуть мати відмінний смак і лежкість; квіти таких рослин мають красиву форму, а насіння — добру схожість.

Місячний посівний календар на 11 червня 2015

посівний календар 11 червня 2015

Несприятливий день для того, щоб сіяти і садити. Але можна виконувати будь-яку роботу з обробки землі: займіться перекопкою, розпушуванням, підгортанням, мульчуванням, проріджуванням сходів. Позбавтеся від бур'яну, скосіть газон.

Місячний посівний календар на 10 червня 2015

місясний календар 10 червня

До обіду ще можна зайнятися посівами овочів і висадкою розсади однорічників. Але в другій половині дня цього робити категорично не рекомендується: посаджені рослини будуть мати слабку кореневу систему і дадуть мізерний урожай, який погано зберігається; якісне насіння з таких плодів теж не отримати.

Місячний посівний календар на 9 червня 2015

Місячний посівний календар

Сприятливий день для посіву і посадок — рослини будуть сильними, міцними, дадуть хороший урожай смачних плодів, які, однак, непридатні для вилучення насіння і довгого зберігання.