Садівник-городник > Квіти > Як вирощувати сукуленти

Як вирощувати сукуленти

Сукуленти в чаші

Сукуленти останнім часом дуже популярні. Ці рослини виглядають незвично, до того ж, доглядати за ними гранично просто.

Більшість сукулентів стійко переносять будь-які негаразди, включаючи різкі перепади температур і нестачу вологи, до того ж вони невибагливі до кількості сонячного світла.

У даній статті ми розповімо про деякі цікаві способи вирощування сукулентів і про те, як створити з них стильні інтер'єрні композиції.


Як вирощувати сукуленти

Так як сукуленти відрізняються невеликими розмірами, для їх вирощування не обов'язково використовувати повнорозмірні квіткові горщики. Їх можна замінити звичайними циліндрами, які виходять при розпилюванні ПВХ-труб. Ці циліндри поміщаються в лоток з галькою. У трубки засипається грунт і садяться рослини.

Як вирощувати кімнатні сукуленти

Для вирощування сукулентів можна використовувати вертикальну клумбу, яка являє собою звичайну стіну, побудовану з червоної цегли. У кожне з трьох отворів цегли утрамбовується трохи грунту, благо суккулентам більшого й не потрібно.

Сукуленти в цегляній стіні

Для вирощування сукулентів можна використовувати самі різні ємності. Ось, наприклад, сукуленти щільно висаджені в звичайну металеву скриньку.

Кімнатні сукуленти вирощування1

Примітка: пам'ятайте, що суккулентам потрібен хороший дренаж, тому на дно контейнера або горщика потрібно насипати шар гальки. Грунт для сукулентів краще замішувати з піском.

А ось приклад горщика для сукулентів, виготовленого з уламка звичайної колоди. Виглядає неймовірно органічно і стильно. У разі використання природних матеріалів, проблем з дренажем виникнути не повинно.
Сукуленти у кімнаті

А ось ще один відмінний приклад. У такому горщику з дерев'яних жалюзі можна вирощувати кілька великих рослин, а в прорізи на стінках висадити безліч сукулентів дрібніших. Підходить такий горщик і для пророщування молодих рослин, які в подальшому можна буде пересадити в більші контейнери або горщики.

Сукуленти кімнатні

Примітка: сукуленти легко розмножуються листям.

З сукулентів можна робити цілі картини. Для цього в контейнер з невисокими бортиками щільно утрамбовується грунт, а зверху укладається дрібна сітка. Коли рослини укорінятимуться, таку картину можна вішати на стіну.

висадка сукулентів

Картини з сукулентів

Сукуленти можна використовувати для створення декоративних клумб, в яких рослини поєднуються з каменями, раковинами та іншими матеріалами.

сукуленти в поэднанні з декоративним камінням

Ще одна дуже цікава ідея - посадити сукуленти в чашу фонтану. Виглядає просто чудово. Таке відчуття, ніби ви потрапили в покинутий храм в глибині джунглів.

Сукуленти в чаші

А ось сукуленти, висаджені в стару курячу годівницю. Замість годівниці можна використовувати корпус світильника для люмінесцентних ламп.

Сукуленти в інтер'єрі квартири

Досить цікаво сукуленти виглядають всередині бетонних квіткових горщиків.

Сукуленти в бетонних горщиках

А ось ціла стіна, засаджена суккулентами. Тільки погляньте на різноманітність форм, розмірів і кольорів. Виглядає приголомшливо. Для створення такої стіни використовуються панелі з невеликими осередками.

Сукуленти в поэднанні

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Як вирощувати сукуленти: 2 коментарі

  1. Кирилл on коментує:

    Извините, но статья отвечает на вопрос, где выращивать сукуленты. Ну так как же их выращивать? Сколько нужно грунта, в какой пропорции мешать с песком, как часто и по сколько поливать, где лучше ставить, при какой температуре лучше держать, как садить и как пересаживать? Вообще ничего нет. Только потерял время. Картинки посмотрите, но не читайте, не информативно.

  2. Кирилл, єто настолько неприхотливіе растения, что состав грунта не столь важен, пересаживать тоже просто. Хотя действительно, пожалуй, информация весьма скудная. Благодарим за отклик!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *