Садівник-городник > Квіти > Як пересадити заміокулькас

Як пересадити заміокулькас

Заміокулькас догляд

Про те, як пересадити заміокулькас, піде розповідь сьогодні.

Заміокулькас походить з сімейства ароїдних, свою назву отримав у зв'язку з тим, що його листя схожі на листи Заміі. У простолюдді його ще називають доларове дерево.


При покупці доларового дерева зверніть увагу на листя, воно повинне бути насичено зеленого кольору, а стебло трохи світліше, без темних цяток.

Якщо ж все-таки ви побачите на квітці засохле листя або павутину, то таку квітку купувати не варто. І пам'ятайте, що рослина - це жива істота, вона реагує на відносини між людьми.

Заміокулькас догляд і пересадка

Після покупки заміокулькаса його треба пересадити, горщик повинен бути на два або три пальчика більше попереднього в діаметрі, краще брати горщик з пластмаси, через те, що при зростанні бульб квітки він може деформуватися. Земля підійде звичайна. Першим нижнім шаром повинен бути дренаж (близько 1 см.), потім земля (ще пару см).

Дістаньте квітку з горщика, струсіть стару землю, не пошкоджуючи бульби. Поставте рослину в новий горщик, зверху насипте землю до верху і постукайте по горщику, щоб земля осіла, пролийте повільно водою з добривом, поки зайва вода не витече знизу. Полив робити кожні чотирнадцять днів, методом занурення у воду, а в прохолодну пору можна один раз на місяць, обприскувати рослину слід тільки в тому випадку, якщо у вас дуже жарко в квартирі.

Горщик з заміокулькасом слід поставити подалі від батареї. Якщо листи почнуть жовтіти, то це свідчить про нестачу світла. З настанням холодів кімнатна рослина йде в сплячку, вона не росте так активно як навесні і влітку. Слід знати, що пил з листів потрібно витирати по мірі необхідності м'якою вологою ганчірочкою. Кімнатні рослини не треба пересаджувати восени і взимку, в цей період їх чіпати небажано, а ось підгодівля добривом буде не зайвою.

Заміокулькас догляд та посадка

Навіть ті квіти, які вважаються вічнозеленими, можуть зацвісти. При пересадці рослини не варто брати горщик занадто великий, так як квітка довго не буде рости, адже у рослини спочатку формується коріння, і потім тільки вона починає йти в ріст. Квітку потрібно пересаджувати, якщо в цьому є необхідність, якщо бути точніше, то краще раз в три - чотири роки. Спеціальний догляд за щойно пересадженими рослинами особливо не потрібен, слід злегка затінювати квіти, якщо вони стоять у вас на сонячному підвіконні.

Тепер ви знаєте про те, як пересадити заміокулькас, і зможете легко провести цю не надто складну процедуру.

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *