Садівник-городник > Квіти > Підживлення кімнатних рослин весною

Підживлення кімнатних рослин весною

Підживлення кімнатних рослин навесні

Весняна підгодівля кімнатних рослин вимагає уважності та правильного дозування. Навесні квіти, як і люди, вимагають вітамінів і додаткового харчування.

Про те, як проводиться підгодівля кімнатних рослин навесні домашніми засобами, і як самому зробити таку підгодівлю, ми поговоримо сьогодні.


Підгодівля кімнатних рослин домашніми засобами

Необхідно в трьох літрову банку з водою, покласти: 12гр. сухих дріжджів, 2 столові ложки цукру, перемішати, прикрити кришкою, і дати відстоятися один день (Кажуть, що завдяки такій суміші рослина росте «як на дріжджах»). Далі потрібно в 6 літрове відро з водою додати 6 склянок добрива. Для невеликої квітки потрібно 1 стакан добрива, на великій - 2-3 склянки. Але не варто даними добривом поливати орхідею.

Також можна зробити підгодівлю з яєчної шкаралупи. Її обов'язково потрібно потовкти, і засипати в прорихлену вологу землю, далі перемішати із землею. У шкаралупі міститься кальцій.

підгодівля кімнатних рослин весною

Потрібно обприскувати розчином марганцівки (вода в посудині повинна стати рожевого кольору). Вода для поливу не повинна бути з-під крана, її обов'язково потрібно відстоювати. Проте в деяких містах, вона така брудна, що навіть відстоювати марно. Ще їм не підійде бутильована вода, в ній немає потрібних мікроелементів. Краще для поливу використовувати дощову воду. Але збирати її варто за містом, адже в місті багато хімії, а взимку також за містом можна набирати сніг.

Після того як полили квіти, години через 2 вода стече в піддон, її можна злити.

Багато хто не знає, але рослини можна полірувати.

Складові для суміші:

100гр води, 10мл спирту, чайна ложка гліцерину і кілька крапель лимона. Все це перемішуємо, далі змочуємо в ній ганчірочку і протираємо кожну квітку, після чого протираємо їх знову, але тепер сухою ганчірочкою.

Правильний полив

Кожна квітка потребує в певній кількості води, світла, тепла. Все залежить від того, звідки прибула рослина. Багато хто вважає, що рослина любить, щоб її поливали часто, але це не зовсім вірно. Нехай в горщик потраплятиме пару крапель, але вони повинні досягти коренів. Недосвідчені квітникарі поливають лише верхній шар, тому волога швидко випаровується.

Перед поливом потрібно визначити стан грунту, але не на око, а на дотик. Надавіть на землю недалеко від стебла, якщо волога відчувається, то полив не потрібний, якщо ж сухо, то терміново потрібно полити рослину.

підживлення кімнатних квітів

Не варто забувати, що жага у рослин, як і у людей, влітку підвищується, а взимку зменшується. Приміром, кактус взимку можна взагалі не поливати.

Отже, в тому, як робиться підгодівля кімнатних рослин навесні і як правильно поливати домашніх вихованців, ми розібралися.

Ще про один момент. Якщо ви їдете, а доглянути за квітами ніхто не може, то можна зробити систему поливу. Потрібно поставити відро з водою вище і протягнути трубочки. Один кінець повинен бути у воді, а інший в горщику. Але перевірити її потрібно перед від'їздом. До зустрічі!

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *