Садівник-городник > Корисні поради > Корисне дріжджове підживлення для томатів в період вегетації

Корисне дріжджове підживлення для томатів в період вегетації

рецепт дріжджової підгодівлі для томатів

В період активного цвітіння і формування зав'язей, а також дозрівання плодів томатів потрібна більша, ніж в інші періоди вегетації, кількість поживних сполук з грунту.

Причому сортність культури не важлива. Біологічно активні сполуки потрібні і великоплідним жовтим помідорам, і салатним рожевим, і плідним сливкам і королівському «Чорному принцу».


Ось чому досвідчені городники кожні 2 тижні, починаючи з червня, проводять кореневі підживлення. Пропонуємо вашій увазі рецепт добрива для помідорів, який відрізняється не тільки ефективністю і простотою, але і економічністю і екологічністю.

Перевірений часом рецепт дріжджового підживлення для томатів

Корисне дріжджове підживлення для томатів в період вегетації

  • Вам буде потрібний пакетик (5 гр) сухих дріжджів, які розчиняють в 300 мл теплої кип'яченої води.
  • Після годинного настоювання рідкі дріжджі розводять 5 л чистої, бажано артезіанської (зі свердловини) води, щоб в ній не було слідів хлору. Якщо на вашій ділянці вода з міського водопроводу, то її попередньо відстоюють в скляній посудині протягом доби.
  • До складу додають половину склянки цукрового піску і повний стакан рослинної золи.
  • Відро з розчином накривають кришкою (не обов'язково щільною) і ставлять в тепле місце, наприклад, в сарай, для бродіння, яке має тривати 72 години.

200 мл готового концентрату додають на кожне відро чистої води. Добриво витрачають по 1 л складу під кожен кущ, акуратно поливаючи грядки. Уважно стежте, щоб рідина не потрапляла на бадилля і кисті помідорів. Підживлення бажано проводити рано вранці, після заходу сонця або в будь-який час в похмуру погоду.

Дріжджі - чудове джерело біологічно активних сполук, в тому числі: мікроелементів і вітамінів групи В, які знаходяться в легко засвоюваній для рослин формі. Однак, в процесі бродіння руйнується калій, необхідний елемент в період плодоношення овочевих культур. Ось чому дріжджова підгодівля для томатів готується із застосуванням рослинної золи - перевіреного джерела калію. До того ж в попелі міститься і цінний фосфор, а також цілий комплекс мінеральних речовин.

Корисні речовини добрива активізують ріст рослин і підвищують їх імунітет.
В результаті регулярних підгодівель зольно-дріжджовим добривом, врожайність кущів помідорів значно підвищується, а самі рослини набагато рідше хворіють фітофторозом. Легкої вам праці в саду і городі!

Перевірений часом рецепт дріжджової підгодівлі для томатів

Цікаві матеріали по темі:

Загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *