Слива персикова Особливості сорту і вирощування

Слива персикова користь

Слива персикова - дивовижне дерево, яке прийшло в наші краї з Франції. Багато садівників успішно вирощують її у себе в садах, а з приходом серпня з нетерпінням чекають появи перших фруктів.

Плоди виростають великого розміру, вони соковиті, мають солодкуватий смак з кислинкою. Господині з сливи варять відмінне варення, яким можна ласувати в зимовий період. Крім цього, дерева стають відмінною прикрасою саду.

Щеплення черешні на вишню, вибір підщепи, заготівля живців, методи

Щеплення черешні на вишню

Щеплення плодових і декоративних рослин - заняття не тільки важливе, але й потрібне. Використовуючи щеплення, як спосіб розмноження, можна отримати потрібну рослину в будь-яких кліматичних умовах, де в природних умовах вирощування складне або навіть неможливе.

Що таке мушмула і як вона росте, мушмула корисні властивості і шкода

Мушмула що це

Почувши назву мушмула, на думку спадають казки Шахерезади і різноманітні східні солодощі. Насправді мушмула - це рослина, яка в більшості країн довгий час вирощувалося як декоративна, але в даний час - це визнана їстівна плодова рослина. Як же виглядає, де росте мушмула? Чи можна їсти її плоди, в чому їх користь і шкода?

Опубліковано у категорії: Фрукти |
Коли і як садити яблуні: час і правила посадки

посадка яблунь

Яблуня — одне з найпопулярніших дерев на дачній чи присадибній ділянці. Найчастіше городники-аматори не обходяться одним сортом яблуні, а садять відразу декілька, щоб радіти урожаю максимальний час. Але для того, щоб яблунька дала хороший врожай, необхідно дотримуватися деяких правил, у тому числі і в тимчасових рамках посадки саджанців. Давайте розберемося з часом висадки яблуні.

Опубліковано у категорії: Фрукти |
Груша дюшес: вирощування і використання плодів

сорт груші дюшес

Англійська груша дюшес здобула добру славу далеко за межами своєї країни. Світову популярність і любов селекціонерів вона отримала завдяки таким якостям, як багатий смак, привабливий вигляд, невибагливість у вирощуванні, великі терміни зберігання і можливість переробки. Її можна вирощувати як на присадибній ділянці, так і у великих промислових масштабах.

Опубліковано у категорії: Фрукти |
Коли дозріває черешня

коли дозріває черешня

Черешня — одна з найулюбленіших ягід для багатьох дітей і дорослих. Стиглі, солодкі плоди приносять море задоволення і користь для організму. Вітамін С і каротин, нікотинова кислота, йод і багато інших корисних речовин приховує в собі їх м'якоть.

Вирощування ананасів в домашніх умовах: посадка та догляд

як посадити ананас

Багато хто помилково вважає, що цей плід сімейства бромелієвих дуже складно виростити в домашніх умовах. Тим часом це далеко не так. Адже ананас росте не на пальмі, як думає більшість, а в землі і треба тільки створити всі умови для його зростання.

Опубліковано у категорії: Фрукти |